You are here

Ilmoittautuneet

Tällä listalla voi selata Puupäivään ilmoittautuneita, jotka ovat antaneet luvan nimen julkaisuun sivustolla.

Ilmoittautuneita yhteensä tähän mennessä: 0 kpl.

Nimi Yritys/yhteisö
Aalto Jarmo Marron Wood Oy
Aalto Helena SIO
Aalto Petri STARK
Aaltonen Antero Leonatan Oy
Äärilä Sonja Arkkitehtitoimisto Lehtonen Peltonen Valkama OY
Aarnio Antti HSL (hallituksen jäsen) /Espoon kaupunki (varavaltuutettu)
Aarti Erkko Aarti Ollila Ristola Arkkitehdit Oy
Ahlqvist Bo Ab Påras Oy
Ahnlid Anders Sveriges ambassad
Aho Markku Asumisen rahoitus- ja kehittämiskeskus (ARA)
Aho Tapio Ramboll Finland Oy
Aho-Parkkila Tuula Hlsingin kaupunki
Ahokanto Keimo RKM Group Oy
Ahola Johanna Turvallisuus- ja kemikaalivirasto,Tukes
Ahonen Antti Tekes
Ahoranta Tytti Digipolis Oy
Ahvenainen Hertta Vantaan kaupunki / Kaupunkisuunnittelu
Äijälä Markku Liikennevirasto
Aikio Niina Christian Berner Oy
Ailio Maria Arkkitehtitoimisto Maria Ailio
Ainasoja Jarmo Suomen Tuulileijona Oy
Airaksela Mika Rakennusliike Reponen Oy
Airaksinen Risto Lapin Ammattikorkeakoulu Oy
Airisniemi Ville Sweco Rakennetekniikka Oy
Aitta Seppo seppo aitta
Aizpuru Mikel Kaupunkisuunnittelu, Vantaan kaupunki
Ala-Karvia Joonas Arkkitehdit Anttila & Rusanen Oy
Ala-Viikari Jukka Lämpöpuuyhdistys ry / International Thermowood Association
Alanen Harri YIT Rakennus Oy
Alanko Aarno Helsingin Kaupunki
Alasentie Sasu UKI Arkkitehdit Oy
Alho Heli Lahden kaupunki/rakennusvalvonta
Ångerman Johan Arkitekttjänst Johan Ångerman
Annila Ville Ab pen&Hammer Oy
Antinoja Marko E.T. Listat Oy
Anttila Marjatta Arkkitehtitoimisto Marjatta Anttila
Anttila Harri Luopajärven saha oy
Anttila Tapio Tapio Anttila Design
Arjanko Matti AAA-ARKKITEHDIT
Auersalo Pentti arkkitehti SAFA
Aula Pirkka Pohjois-Karjalan maakuntaliitto
Auvinen Timo Kaupunginvaltuutettu vantaa
Avellan Kari Konsultointi KAREG Oy
Backlund Jan-Erik Nykarleby Ekopaint
Bastani Bahareh Arkkitehtitoimisto Perko Oy
Berg Petrus Puumerkki Oy
Bergroth Päivi Studio Bergroth Oy
Biström Mats arktsto Harris-Kjisik
Björklund Hans Hunton Oy
Björkman Carl Akzo Nobel Finland Oy
Björkroth Pertti Eurooppa Asunnot Arkkitehtuuri EAA Oy
Björman Jussi Metsä Wood
Björn Kari Teak Teknologiakeskus Oy
Blomqvist Emma Viiri-Ylinenpää Oy
Blumer Samuel sblumer ZT GmbH
Borgenström Atte Kiilto oy
Borgentorp Aki Nordtreat AS
Brandt Tuija Puumerkki Oy
Brännäs Kjell Maa- ja metsätalousministeriö
Brockwell Anne EKE-Rakennus Oy
Byggmästar Johan Ab PÅRAS Oy
Byman Kurt Espoo
cedercreutz mariana kotitoimisto
Dal Bo´ Alessia ISS Suunnittelupalvelut Oy
Deodato Laura Arkkitehtitoimisto Perko oy
Dospel Anca Arkkitehdit OY Latva ja Vaara
Drotar Kimmo Asumisen rahoitus- ja kehittämiskeskus ARA
Eder Josef General Architecture
Eerikäinen Petri Ark.tsto Kaija ja Petri Eerikäinen
Eerola Asko A.K.E.STUDIO Oy arkkitehtuuritoimisto
Eerola Per Boklo / Skanska Talonrakennus
Eiserbeck Niko US WOOD OY
ekholm vesa arkk.tsto. v.ekholm & a. syrjänen oy
Ekman Rickhard Stora Enso Wood Products Oy Ltd
Elovaara Ari Koskisen Oy, Sahateollisuus
Erola Antti Sikla Oy
Eskola Erkki Jukajan Ristikko Oy
Eskola Salla Suunnittelutoimisto KOKO3 Oy
Eteläniemi Evis Linja arkkitehdit oy
Faelled Paw Novenberg Oy/Bunblock Asp
Fatahi Elham Arkkitehtitoimisto Perko Oy
Filz Günther Aalto University
Fogelholm Kai Espoon kaupunki / TYT Esikunta
Forss Laura A-Insinöörit Oy
Franke Carolin arkkitehtuuri- ja muotoilutoimisto Talli oy
Friman Susanna Sweco Rakennetekniikka Oy
Gröhn Harri Kuhmon AA-Puu Oy
Gröhn Hannu Kuhmon AA-Puu Oy
Gröndahl Janne Varsinais-Suomen ELY-keskus
Grönman Hanna Sweco Rakennetekniikka Oy
Grundström Irmeli Helsingin kaupunki; kaupunkiympäristö
Haapala Juha Nykarleby Ekopaint
Haapala Mikko Profin Oy
Haapio Junnu Settle Oy
Haho Jukka Vertex Systems Oy
Häikiö Jukka Stara
Hakanen Juha Kaupunkiympäristö
HAKARAUTA KARI WÜRTH OY
Hakkarainen Jouni VTT Expert Services Oy
Häkkinen Tarja Teknologian Tutkimuskeskus VTT Oy
Häkli Seppo Arkkitehtitoimidto Häkli
Häkli Leena Arkkitehtitoimisto Häkli
Hakonen Markku Helsinki
Halinen Ilkka Arkkitehtisuunnittelu Ilkka Halinen
Halinen Kimmo Kesko Oyj / K-Puu
Halme Teemu AOA Oy
Halme Anu Arkkitehtitoimisto Freese Oy
Halminen Lauri Sisco Oyj
Hämäläinen Minna Arkkitehtipalvelu Oy
Hämäläinen Matti Versowood Oy
Hämäläinen Pertti VIP
Hänninen Tapio Arkkitehtitoimisto Tapio Hänninen ky
Harila Johanna Paroc Oy Ab
Harni Pekka Harni - Takahashi Oy
Harris Trevor arkkitehtitoimisto Harris-Kjisik
Harris Trevor arkkitehtitoimisto HARRIS-KJISIK OY
Hartikka Pertti Inspeconstrum tmi
Hasu Eija Vantaan kaupunki, kaupunkisuunnittelu
Haukkavaara Jyri Arkkitehtiryhmä A6 Oy
Hautajärvi Harri Arkkitehtitoimisto Harri Hautajärvi
Hautala Matti Puumerkki Oy
hautamaki aleksi Bond Creative Agency
Hautamäki Liisa E.T. Listat Oy
Hedman Markku Arkkitehdit a-live Osuuskunta
Heijari Mikko Arkkitehtitoimisto Tapani Leppälä Oy
Heijari Marika Arkkitehtitoimisto Tapani Leppälä Oy
Heikkilä Ilkka Riga Wood Finland Oy
Heikkinen Pekka Aalto-yliopisto
Heikkinen Petteri Peter Plan Oy
Heikkonen Heikki Talotekniikka-lehti
Heimala Markus Kesko Oyj / K-Puu
HEINO TOMMI Lahden rakennusvalvonta
Heino Tommy Sarokas oy
Heino Kyösti Turun kaupunki/ Rakennusvalvonta
Heino Petri Ympäristöministeriö
Heinonen Markku Aureskosken Jalostetehdas oy
Heiskala Mikko STARK
Heiskanen Risto Hattulan Puu Oy
Heiskari Petteri M.A.D. Oy
Helaakoski Lasse Rakennuskartio Oy
Helavirta Juha Pyhännän Rakennustuote Oy
Helenius Ransu Arkkitehtitoimisto Livady
Helenius Antti Sweco rakennetekniikka
Helenius Timo Sweco Rakennetekniikka Oy
Helimäki Heikki Helimäki Akustikot Oy
Hellinen Jaana Espoon Asunnot Oy
Hellman Pirkka Helsingin Rakennusvalvonta
Helminen Lauri Insinööritoimisto Tasoplan Oy
Helovuo Jussi Arkkitehtitoimisto Jussi Helovuo
Hemminki Ilkka Sewatek Oy
Henriksen Jesper Burnblock ApS
Hieta Timo Asumisen rahoitus- ja kehittämiskeskus (ARA)
Hiltunen Katri Kuopion kaupunki
HIMANEN SAKARI HILA ARKKITEHDIT OY
Hinkola Vesa PES-Arkkitehdit
Hippi Heikki Luvian Saha Oy
Hirvonen Sirpa Insinööritoimisto Tanskanen Oy
Hirvonen Sami YIT Rakennus Oy
Hohti Risto STARK
Holmberg kaarle Lamk Muotoiluinstituutti
Holmqvist Jessica Helsingin kaupunki / Kaupunkiympäristö
Holohan Sigrid Siku Architecture Oy
Holohan Sigrid Siku Architecture Oy
Holttinen Maarit Arkkitehtuuritoimisto Maarit ja Aarni Holttinen
Honkaluoma Marjo Aureskosken Jalostetahdas
Honkanen Mika Pohjois-Karjalan ELY-keskus
Honkanen Kimmo Vertex Systems Oy
Hormia Mikko Arkkitehtoimisto Hormia Oy
Hornamo Pekka Arkkit.tsto Pekka Hornamo Ky
Horto Reetta A-Insinöörit Suunnittelu Oy
Hostikka Simo Aalto-yliopisto
Hughes Mark Aalto-yliopisto
Huikari Timo Keitele Timber Oy
Huiko Tomi Sanoma Tekniikkajulkaisut Oy
Hulmi Joona Arkkitehtitoimisto Lahdelma & Mahlamäki Oy
Huomo Petteri Novenberg Oy/Bunblock Asp
Huomolin Hannu Heka-Malmi Oy
Huovinen Anu Metsä Wood
Huttunen Suvi Helsingin kaupunki, Asemakaavoituspalvelu
Huurinainen Esa Helsingin Kaupunki, Kaupunkiympäristön toimiala
Huvila Pirjo VR-Yhtymä Oy
Hyötylä Ari Pyhännän Rakennustuote Oy
Hyövälti Maria Vantaan kaupunkisuunnittelu
Hyvärilä Jari Centria tutkimus ja kehitys
Hyvärilä Jussi Helsingin kaupunki, Asuntotuotanto
Hyyryläinen Veli Elementit-E Oy
Hyytiäinen Ilpo Suomen Lämpöpuu Oy
Iittiläinen Hilppa Puuinfo Oy
Iivanainen Juha Espoon kaupunki, Tilapalvelut-liikelaitos
Iivonen Arto Pintos Oy
Ikola Ville-Pekka alt Arkkitehdit
Impola Mirja Rakennusvalvontaviranomainen Helsinki
Inkinen Jari Sanoma Tekniikkajulkaisut Oy
Islander Anu Metsäteollisuus ry
Isokallio Tuula Arkkitehdit Oy Latva ja Vaara
Isopahkala Olli Seinäjoen Ammattikorkeakoulu
Isotalo Timo Arkkitehtitoimisto Perko Oy
Isotupa Maria Helsingin kaupunki
Itkonen Kati Innovarch Oy
Jaakkola Jukka TTS Kehitys Oy
Jaakonsaari Jarno Pintos Oy
Jaatinen Antti Varsinais-Suomen ELY-keskus
Jakonen Mikko Studio Puisto Arkkitehdit Oy
Jalaskoski Jari Hartman Rauta Oy
Jalkanen Juha Koskisen Oy
Janatuinen Aila Puutuoteteollisuus ry
Jansson Emil Casagrande Laboratory Center of Urban Research Oy
Jantunen Jarmo Helsingin Kaupunki, Kaupunkiympäristön toimiala
Jantunen Jorma ympäristäministeriö
Jarnerö Kirsi RISE, Smart Housing Småland
Järvelä Antti Oy Novo Wood Ltd
Järvinen Jukka Skanska Talonrakennus Oy
Jaskari Petri Kuhmon AA-Puu Oy
Jaskari Aki Nerkoon Höyläämö Oy
Jaskari Joonas Nerkoon Höyläämö Oy
Jebsen Arne Hunton Oy
Johansson Emma Studio Puisto
Jokela Taru Arkkitehdit Anttila & Rusanen Oy
Jokela Esko Hyvinkään Puutavara Oy
Jokinen Eero Arkkitehtitoimisto Jussi Helovuo
Jokinen Janne Lapin Ammattikorkeakoulu
Juhola Virva Metsä Wood
Junes Jani Rakennuskartio Oy
Juntunen Arno Finavia Oyj
Juntunen Jarmo Rkl Halonen Oy
Jussila Aarne Rakennustutkimus RTS Oy
Jussila Seppo Ramboll
Jylänki Heikki Teeri-Kolmio Oy
Kähärä Oiva Stora Enso Wood Products Oy Ltd
Kähkönen Seppo Helsingin kaupunkiympäristön toimiala/rakennussuunnittelu
Kaikkonen Esa Metsä Wood
Kaikkonen Timo STARK
Kaipio Riitta Sveriges ambassad
Kairamo Eero Arkkitehtiryhmä A6 Oy
KAIRAMO MAIJA SAFA
Kakkori Sami STARK
Kämäräinen Juha ArkOpen Oy
Kämäräinen Emma ArkOpen Oy
Kanerva Matti Sipoon kunta
Känkänen Tiina Lahden kaupunki/rakennusvalvonta
Kantola Olli HASA
Karell Kristian Arkkitehdit D4 Oy
Karell Jaana Suunnittelija
Karhumaa Pekka Sikla Oy
Karjalainen Markku Tampereen teknillinen yliopisto
Karppinen Anne Helsingin kaupunki Rakennusvalvontapalvelu
Karsikas Antti alt Arkkitehdit Oy
Karttunen Sami Puumerkki Oy
Karvinen Päivi Huvikummun viesti
Kaskinen Petri Vehmaan PK-Puu oy
Kastinen Esa Puumerkki Oy
Kauhanen Jyrki Hesingin kaupunki
Kauhtila Jonna Koskisen Oy
Kauppinen Marjut Arkval Taite Oy
Kauste Juulia Arkkitehtuurimuseo
Kekki Toni A-Insinöörit Oy
Kekomäki Kirsi Puumerkki Oy
Kekoni Julius Arkkitehtitoimisto Studio Puisto Oy
Kellberg Marko LapWall Oy
Kemppainen Kari METSÄ WOOD
Keronen Asko Ins tsto Asko Keronen
Keronen Jaakko Puumerkki Oy
Keskisarja Emmi &' [Emmi Keskisarja & Janne Teräsvirta & Company Architects]
Keskitalo Toni Hartman Rauta Oy
Ketonen Aki Hunton Oy
Kiiski Juhani Puumerkki Oy
Kiiskinen Tapani Kuhmon kaupunki
Kilkki Tuomas STARK
Kilpinen Pia Helsingin kaupunki
Kinnunen Tomi Kuhmon AA-Puu Oy
Kirjalainen Juha Stora Enso Wood Products
Kiuru Hannu Projektinsto Ky
Kivelä Antti-Matti Luvian Saha Oy
Kivenniemi Antti productia oy
Kiviharju Petri Puumerkki Oy
Kivinen Tapani Ark.tso Kivinen
Kiviniemi Pasi Kiviniemi arkkitehdit oy
Kivistö Tapio Rakennuslehti
Kivisyrjä Seidi Helsingin kaupunki KYMP asuntotuotanto
Klemetti Juha Arkkitehtitoimisto Juha Klemetti Oy
Knuters Simon Sveriges ambassad
Knuutinen Jari Hunton Oy
Koistinen Petri Seinäjoen Ammattikorkeakoulu Oy
Koivisto Elina Meta Arkkitehdit
Koivisto Jari Renotech Oy
Koivula Jukka Arkkitehttitoimisto Jukka Koivula
Koivula Juha Teak Teknologiakeskus Oy
Kolehmainen Maija-Liisa ARA
Kontkanen Jouni STARK
Konttila Jere Insinööritoimisto Tasoplan Oy
Konttila Mauri Pyhännän Rakennustuote Oy (PRT)
Kontto Henry Hakulan Puu oy
Koponen Esko Reako Oy
Korhonen Riku A-Kruunu Oy
Korhonen Arto Karelia-ammattikorkeakoulu
Korhonen Anne Rakennuslehti
Korkka Mauri Mauri Korkka Arkkitehdit
Korpi Ilkka Helsingin kaupunki/ Aluerakentaminen
Korppi Jari Akzo Nobel Finland Oy
Kortemaa Anniina Anniina Kortemaa & Elina Merilä
Koskela Johannes Arkkitehtitoimisto Lahdelma & Mahlamäki Oy
Koskenniemi Tiina Suomenlinnan hoitokunta
Koskenniemi Tomi Versowood Oy
Koskinen Matti Arvolista Oy
Koskinen Ari Aureskosken Jalostetehdas oy
Koskinen Tuomas Inlook Group
Koskinen Kari Koskisen Oy
Koskinen Mari SAFA
Koskivaara Noora Vantaan kaupunki/kaupunkisuunnittelu
Koukkunen Antti Stora Enso Wood Products Oy Ltd
Kouvonen Seppo STARK
Kovanen Marko Puumerkki Oy
Köymäri Mira Vuorelma Arkkitehdit Oy
Krimm Anu Suomen Tuulileijona Oy
Kronqvist Cay Nykarleby Ekopaint
Krüger Oliver SWG Schraubenwerk Gaisbach GmbH
Kuisma Juha Tietokirjailija, toimittaja
Kuittinen Matti Ympäristöministeriö
Kuivanen Jouni Vertex Systems Oy
Kujala Tuire Hankesuunnittelu Tuire Kujala Oy
Kujala Antero Konepuristin Oy
Kujala Tommi Parkanon Listatehdas Oy
Kukka Olli Sweco rakennetekniikka Oy
Kuokkanen Mia Helsingin kaupunki
Küttner Sebastian Arkkitehtitoimisto Küttner ky
Kuusela Aulis Maaseutuvirasto
Kuusinen Markku Uudenmaa ELY-keskus ( valtion aluehallintoa )
Kuusisto Päivi Arkkitehti mallinnus ARKKI
Kuutti Anu Helsingin kaupunki
Kyläkallio Tuukka Metsä Wood
Kylliäinen Mikko A-Insinöörit Oy
Kylliö Juha Turun kaupunki
Laakko Ismo Versowood Oy
Laakso Ville Puumerkki Oy
Laakso Päivi Renotech Oy
Laamanen Jukka ArkVisio Oy
Lahtela Tero Puuinfo Oy / Insinööritoimisto Lahtela Oy
Lahti Janne Japa-Rakenne Oy
Lahti Pekka yksityinen arkkitehti
Lahtinen Riku Nicewood Oy
Lähtinen Katja Vaasan yliopisto
Laiho Jari design studio WHO ARE YOU oy
Laine Matti Arkkitehtuuritoimisto Matti Laine Oy
Laine Leena Arkkitehtuuritoimisto Matti Laine Oy
Laine Heini Arkkitehtuuritoimisto Matti Laine Oy
Laine Antti Puumerkki Oy
LAINE PEKKA PYHÄNNÄN RAKENNUSTUOTE OY / PRT-PRO
Laine Juliana Sweco Rakennetekniikka Oy
Lainejoki Jarmo Helsingin kaupunki / Kaupunkiympäristö
Laininen Jenni Dasos Capital Oy
Laisi Maria Anttinen Oiva Arkkitehdit
Laitala Pasi Espoon kaupunki
Laitinen Tuomas Christian Berner Oy
Lakio Leena Arkkitehtitoimisto Lakio
Lakkala Matti Oulun Yliopisto / Moderni hirsikaupunki -hanke
Lakua Laura Turvallisuus- ja kemikaalivirasto TUKES
Lallo Jukka Helsingin kaupunki / Rakennuttaminen
Lammia Vesa Würth Oy
Lamminparras Pertti UPM Plywood Oy
Lampela Elina Viestilehdet Oy / Aarre-lehti
Lampilahti Kari Helsingin kaupunki Kaupunkiympäristön toimiala
Långvik Merja Skanska Talonrakennus Oy
Länsiluoto Jaakko Sweco Rakennetekniikka
Lappalainen Seppo STUDIO OY ARKKITEHDIT
Lappalainen Leena STUDIO OY ARKKITEHDIT
Lappalainen Sirpa Taloteema Sirpa Lappalainen
Lappalainen Ritva Tuusulan kunta / Tilakeskus
Laru-Varis Raija Laru-Varis
Lassila Anssi OOPEAA
Lättilä Hannu Rakennuslehti
Laukkanen Markku Audiomedia Oy
Lauriala Saija Rakennusliike Lehto oy
Lavia Jouni Profin Sydänpuu Ikkunat ja Ovet Oy
le Roux Simon Ympäristöministeriö
Lehmonen Risto Puumesta Oy
Lehtinen Markku Helsingin kaupunki rakennusvalvonta
Lehtiniemi Hanna Helsingin kaupunki Rakennetun omaisuuden hallinta Palvelutilaverkkoyksikkö
Lehto Jari Pohjois-Pohjanmaan elinkeino-, liikenne- ja ympäristökeskus
Leiman Camilla Sweco Rakennetekniikka Oy
Leinonen Mika Puumerkki Oy
Lemmetyinen Jaakko Pirkanmaan ELY - keskus
Lento Petri Koskisen Oy
Lepikonmäki Lauri Sweco Rakennetekniikka Oy
Leppä Jari Maa- ja metsätalousministeriö
Leppäkoski Antti Sarokas oy
Leppäkoski Juha Sarokas Oy
Leppänen Kari Suomen Kuitulevy Oy
Levanto Risto Helsingin kaupunki, rakennusvalvonta
Levonperä Sirpa SUPERim
Liimatainen Jouni Jwood ky
Liimola Ville SCA Timber Ab
Lindegren Leif Arkkitehdit a-live
Lindell Harri Alfa-tv
Lindgren Tommy Aalto-yliopisto
Lindgren Miika Lahden kaupunki/rakennusvalvonta
Lindqvist Maria Sweco Rakennetekniikka Oy
Lindroos Markus Lindroos Architects
Lindroos Heikki Mook Oy
Lindroos Peter XAMK
Lindroos Kaisu Ympäristöministeriö
Lindroth Ilkka Kotkamills Oy
Lindstedt Marko JPJ-Wood Oy
lindström karl Novenberg Oy/Rhodia-acetow
Löfström Kaarina Arkkitehtitoimisto Kaarina Löfström Oy
Loijas Esa STARK
Lokka Seppo Hartman Rauta Oy
Lönnroos Matti Navitas Yrityspalvelut / Varkauden kaupunki
Lopez Gallardo Carlos Sweco Architects
Loukasmäki Pasi Kainuun Ely-keskus/virkamies
Loukkaanhuhta Ulla Helsingin kaupunki, kaupunginkanslia, aluerakentaminen
Löytty Heikki Sweco Rakennetekniikka Oy
Luikku Mikko Pölkky Oy
Luntta Jarkko Pyhännän Rakennustuote Oy
Luoma Hanna Puumiesten Liitto/Puumies-lehti
Luukko Raine E.T. Listat Oy
Luukko Minna E.T. Listat Oy
Luutonen Antti Ark.tsto Luutonen Oy
Lygren Ole Mathias Hunton Oy
Lygren Ole Mathias Hunton Oy
Lyth Joakim Wingårdhs
lyytinen jarkko sipoo
Maakari Marke Novenberg Oy
Määttä Maiju Arkkitehtitoimisto Perko Oy
Magnusson Kai Yrjö ja Hanna -säätiö sr
mahlberg niklas ARKKITEHTITOIMISTO ALA
Mähönen Hannu M.A.D.
Mähönen Hannu Micro Aided Design Oy
Mäkelä Veli-Matti Koskisen Oy
Mäkeläinen Heidi Arkkitehdit K H Ky
mäki pasi Metsä Wood
Mäkimattila Jouko Stora Enso
Mäkinen Pasi Esppon kaupunki / Kaupunkisuunnittelukeskus
Mäkinen Heimo Rakennusosakeyhtiö Mäkinen
Mäkiniemi Tuula Harris-Kjisik Oy
Mäkitalo Mikko Mäkitalo Oy suunnittelutoimisto
Malm-kastinen Pirjo Helsingin kaupunki
Malmivirta Jukka Hila Arkkitehdit Oy
Mänttäri Jari Espoon kaupunki, Tilapalvelut
Mäntynen Vesa E.T. Listat Oy
Markkanen Pertti Vahanen Oy
Markova Pekka Puumerkki Oy
Marttinen Annika Arkkitehtitoimisto Lehto-Peltonen-Valkama Oy
Masjagutova Jekaterina Vantaan kaupunki
Masso Oona Arkkitehtitoimisto Oona Masso
Matikainen Antti Timber Bros Oy
Matilainen Pekka Greenbelt Ltd.
Matinolli Heikki Versowood Oy
Mattila Jaana E.T. Listat Oy
Matveinen Mikko Karelia-ammattikorkeakoulu
Maunula Timo Helsingin kaupunki Stara Rakennustekniikka Korjausrakentaminen
Mehik Ulla HUS-Kiinteistöt Oy
Mellin Ville Serum arkkitehdit Oy
Mendes Nandara Arkkitehtitoimisto Perko Oy
Merivuori Kai Sahateollisuus ry
Mertanen Ville Karelia-ammattikorkeakoulu
Metiäinen Pertti Sosiaali- ja terveysalan lupa- ja valvontavirasto, Valvira
Metsärinne Pyry Luvian Saha Oy
Meyer Tatiana Koskisen Oy
Mietola Heikki STARK
Miettinen Kati Arkkitehtitoimisto Suominen Oy
Miettinen Eija-Riitta ISS Suunnittelupalvelut Oy
Miilumäki Noora Helsingin yliopisto
Mikkola Antti Espoon rakennusvalvontakeskus
Mikkola Esko KK-Palokonsultti Oy
Mikola Eija Espoon rakennusvalvontakeskus
Modeen Elina Arkkitehtitoimisto Konkret Oy
Moilanen Harri Koskisen Oy
Mönkkönen Juha Puumerkki Oy
Mönkkönen Matti Stora Enso Wood Products Oy
Mönkkönen Hannu Vantaankaupunki rakennusvalvonta
Mukkula Esko Puumerkki Oy
Multala Jorma ARCWELL OY
Muotio Sauli Teak Teknologiakeskus Oy
Murtola Kati Arkkitehtuuri- ja muotoilutoimisto Talli Oy
Murtonen Mikko Profin Oy
Mustonen Emma A-Insinöörit Suunnittelu Oy
Mutanen Johanna Asemakaavoitus/ Helsingin kaupunki
Mykkänen Markku Myart oy
Myller Veikko Neste Jacobs Oy
Myllylä Pekka ProAgria Lappi Ry
Myllyniemi Arto Centria tutkimus ja kehitys
Myllys Ahti Rantasalmen Kunta
Nakamura Tomoyo Lahdelma & Mahlamäki Architects
Nauha Petteri Junnikkala Oy
Niemelä Tuomas alt Arkkitehdit Oy
Niemeläinen Aleksi Woodberg Oy
Niemi Tapio JT-Suunnittelutoimisto
Niemi Hannu Nerkoon Höyläämö Oy
Niemi Raimo Riihimäen kaupunki/Rakennusvalvontayksikkö
Nieminen Sari Arkkitehtitoimisto Sari Nieminen Oy
Nieminen Antero Insinööritoimisto Tasoplan Oy
Nieminen Merja Kari Järvinen ja Merja Nieminen, arkkitehdit SAFA
Nieminen Juha NesteJacobs Oy
Niemistö Matti Kesko Oyj / K-Puu
Niinikoski Matti Puulinja Suomi Oy
Niittymäki Mikko Insinööritoimisto Tasoplan Oy
Niva Seppo Kaupunkisuunnittelu, Vantaan kaupunki
Nokelainen Tero Sweco Rakennetekniikka
Noponen Liisa Arkkitehtiryhmä A6 Oy
Nordberg Tuula Paroc Oy Ab Rakennuseristeet
Nore Kristine Norwegian Institute of Wood Technology
Norojärvi Kimmo Sepa Oy
Nousiainen Mauno Arkkitehti, SAFA
nummisto eeva rakennusvalvonta
Nupponen Seppo Rakennusvarma Oy
Nurmi Antti Ideastructura Oy
Nurmi Tarja Member of the Press
nurminen kari Inlook Oy
Nurmio Anne Helsingin rakennusvalvonta
Nuto Kasperi Aureskosken Jalostetehdas oy
Nyberg Peter Pintos Oy
Nyberg Jan Sveriges ambassad
Nybergh Ylva Skanska Talonrakennus Oy
Nykänen Tiina Stora Enso
Nyyssölä Timo Ksentos Oy
Oikarinen Markku Savonia ammattikorkeakoulu
oiva vesa Anttinen Oiva arkkitehdit oy
Ojala Jorma Stora Enso Wood Products Oy Ltd
Ojanen Juha Rakennustarkastaja.fi
Ojanlatva Esa ARC-VIVA Oy arkkitehtitoimisto
Okker Jan Hartman Rauta Oy
Ollikainen Ahto Teema-arkkitehdit Oy
Ollila Niko Linja Arkkitehdit Oy
Orjala Ismo STARK
Osmala Mikko Sisco Oyj
Österberg Monika Aalto-yliopisto
Otranen Patrik Espoon kaupunki, kaupunkisuunnittelukeskus
Outinen Tapio Puutoimi Tapio Outinen Oy
Outinen Jyri Ramboll Finland Oy
Pääkkönen Matti Kuhmon kaupunki
Pääkkönen Panu Pyhännän Rakennustuote Oy
Paananen Jari Keitele Timber Oy
Paavilainen Markku VIP
Pahkala Tero STARK
Päiväniemi Harri STARK
Pajakkala Pekka Forecon Oy
Pajakkala Pekka Forecon Oy
Paju-Kivinen Leena Kaakko-SAFA
Pajukoski Asko Sweco Rakennetekniikka Oy
Pajunen Sami TTY
Pakarinen Timo Karelia AMK
Pakkanen Pekka Huttunen-Lipasti-Pakkanen Arkkitehdit
Palmén Lauri Insinööritoimisto Lauri Palmén Oy
Palmroos Pertti Mäntsälän kunta, tekniset palvelut
Palmu Jyrki Sanoma Tekniikkajulkaisut Oy
Palmu Reima Spax International GmbH & Co. KG
Palojärvi Lauri LIP Consulting Inc.
Palokallio Jarmo Maaseudun Tulevaisuus
Palomäki Jutta Aalto-yliopisto, Arkkitehtuurin laitos, Esikaupunkikortteli 2020-projekti
Palomäki Jukka Raisekon ammattiopisto
Paloniemi Marko Puumesta Oy
Palva Sampsa Studio Puisto Arkkitehdit
Panu Anne-Marjo Arkkitehtuuritoimisto A-M Panu
Partanen Hanna Koulutuskeskus Brahe Lybeckerin opisto
Parviainen Pauli Teeri-Kolmio Oy
Paulman Aku Savonia AMK
Peiponen Antero Rantasalmen kunta
Pekkarinen-Kanerva Pirjo Helsingin kaupungin rakennusvalvonta
Pekkinen Juha Sanoma Tekniikkajulkaisut Oy
Pellinen Kirsi Puuinfo Oy
Pellosniemi Jouko Ins.tsto J & j Pellosniemi Oy
Peltonen Jorma Arkkitehtitoimisto LPV Jyväskylä Oy
Peltonen Markus Rakennusliike Lujatalo Oy
Pennanen Päivi Arkkitehtitoimisto Topi Tuominen Oy
Pennanen Jaakko LPV Arkkitehdit
Pentti Pekka A-insinöörit
Penttinen Henri Akukon Oy
Penttinen Sirpa STARK
Pere Samu Pintos Oy
Pere Jaakko VTT
Perko Tomi arkkitehtitoimisto Perko oy
Perko Heikki Prizztech Oy
Perttula Tuomas Arkkitehtitoimisto Lehto Peltonen Valkama Oy
Petäjä Leena Arkkitehtitoimisto Petäjä Oy
Petteri Erling Helsingin kaupunki / Kaupunkiympäristön toimiala / Maankäyttö ja kaupunkirakenne / Asemakaavapalvelut
Pietarila Hanna Arkkitehdit NRT Oy
Pihlajaniemi Janne Oulun yliopisto
Pihlava Seppo Pintopuu Oy
Piirainen Maija-Liisa Suunnittelutsto Vihreä Ovi
piironen janne mäntsälän rakennusvalvonta/maankäyttöpalvelut
Pinola Leena Konepuristin Oy
PIRHONEN EEVA Helsingin kaupunkiympäristö/Asemakaavoitus
Pirttimäki Matti Arkkitehtitoimisto Tiuri & Lommi Oy
Pitkänen Sirpa Osmo Color / Sarbon Woodwise Oy
Pitkänen Hanna VPL Arkkitehdit Oy
Pohjanpelto Matti Arkkitehtitoimisto Pohjanpelto & Co Ky
Pohjanpelto Marja Arkkitehtitoimisto Pohjanpelto & Co Ky
Poikajärvi Miika Lapin ammattikorkeakoulu Oy
Pöntinen Juha-Pekka STARK GROUP Sourcing
Poptani Sarita Office for Place and Dwelling sekä Aalto yliopisto
Post Külli Suomen Tuulileijona Oy
Poutanen Tuomo Tampereen teknillinen yliopisto
Poutvaara Taneli Suunnittelutoimisto Poutvaara
Prami Ulla Alvar Aalto-Säätiö
Prättälä Olli Siparila Oy
Priha Ulla Freelance
Przygoda Beate Sweco Architects Oy
Pulkkinen Tomi Liperin Höyläämö Oy
Pulkkinen Lassi Pohjois-Savon Ely-keskus
Pulli Katri arkkitehtitoimisto Meri oy
Puosi Unto Luvian Saha Oy
pursiainen marko Veljekset Vaara Oy
Puska Jarkko Oy Novo Wood Ltd
Puttonen Petri Puumies-lehti, Puumiesten Liitto ry
Puumalainen Jyri Teeri-Kolmio Oy
Puurula Arto Savonia amk
Puustinen Anu Avanto Arkkitehdit
Pyysali Jyrki Oy Novo Wood Ltd
Raimoranta Kari Arkkitehdit NRT Oy
Raiskinmäki Matti Sipti Oy
Rajala Mika Turun kaupunki, Kiinteistöliikelaitos
Rajala Markku Työ- ja elinkeinoministeriö
Rajamaa Matti Arkkitehtitoimisto Hannu Jaakkola Oy
Ranne Markku Avario Oy
Ranne Ismo Metsä Wood
Ranta Jukka-Pekka VIP
Ranta-Eskola Anne arkkitehtitoimisto arcare oy
Rantanen Melina Arkkitehtuuritoimisto Kouvo & Partanen
Rantanen Hilda Bond Creative Agency Oy
Rantonen Ahti Vahanen Oy
Rapp Jouko Srs Invest Oy
Rasmus Taneli Sysmän kunta
Rasmussen Jens Helst Oy
Ratilainen Antti Consti Oy
Raunio Helena freelance toimittaja
Rautio Pasi E.T. Listat Oy
Rautio Pasi Oy TuloksenTuplausToimisto Ab
Reijonen Anna-Maarit Amark
Reijonen Pekka Paroc Group Oy
Reijonen Pekka Paroc oy ab
Reijonen Eero Rakennustoimisto Eero Reijonen Oy
Rekinen Markku Ael
Reponen Tiina Espoon rakennusvalvontakeskus
Riikonen Ari Kannonpuu Oy
Riitahuhta Heikki Studio Puisto Arkkitehdit
Rikman Miikka Hunton Oy
Rinnemaa Ritvaliisa Asumisen rahoitus- ja kehittämiskeskus (ARA)
Rintamäki Jukka Honkarakenne Oyj
Ripatti Arto STARK
Risku Ari Nordtreat AS
Rissanen Henri Inlook oy
Rissanen Anna Pohjois-Pohjanmaan ELY-keskus
Rissanen Hanna-Leena Rakennusvalvonta Helsinki
Rissanen Jari STARK
Rista Ilona Ilona Rista Oy
Rodionova Katja Sweco Rakennetekniikka Oy
Rodriguez Marco Aalto Yliopisto
Roine Paula arkkitehti
Rökman Elina Sanoma Tekniikkajulkaisut Oy
Romppainen Seppo Puutuoteteollisuus ry
Romppanen Pekka Indepro Oy
Rönkä Riku Anttinen Oiva Arkkitehdit Oy
Rönkä Katri Arkkitehtitoimisto Lahdelma & Mahlamäki Oy
Roponen Minna WSP Finland Oy
Ropponen Jari KESKO rakentaminen ja talotekniikka
ROSCHIER Sue ARK&SISARK SUE ROSCHIER OY
Rosqvist Akseli Pyhännän Rakennustuote Oy
Rosqvist Johan Ramboll
Rosti Mikko KESKO rakentaminen ja talotekniikka
Roth Tanel Rotho Blaas Srl
Rousu Henni Metsä Wood
Routa Hanna Arkkitehtitoimisto Hanna Routa
Routto Kaisa Espoon kaupunki / Rakennusvalvontakeskus
Rukko Kaisu Aureskosken Jalostetahdas
Ruotsalainen Tarja A-Insinöörit Suunnittelu Oy
Rytkönen Heikki Finnstamm Oy
Rytkönen Arto STARK
Rytky Mika PRT-Forest Oy / PRT Wood Oy
Røtvoll Tronn SECURO AS /Renotech Oy
Saarela Elisa Centria tutkimus ja kehitys
Saarelainen Tapio Arkkitehtiryhmä A6 Oy
Saarelainen Vesa Koskisen Oy
Saarelainen Mikko Stora Enso Wood Products Oy Ltd
Saari Ilkka Espoon Asunnot Oy
Saarinen Erkki Espoon kaupunki, Rakennusvalvontakeskus
Saarinen Tuuli Innovarch Oy
Saavalainen Mikko Metsä Wood
Sabelström Pia Arkkitehtitoimisto Sabelström Arkitektkontor Oy
Salila Tuomas Pyhännän Rakennustuote Oy
Salli-Suomalainen Anne Helsingin kaupunki kasvatus ja koulutus
Salmelainen Virpi Versowood Oy
Salmi Kustaa Arkkitehti SAFA
Salmi Ilari Mäntsälän kunta
Salmi Hannu Playa Arkkitehdit Oy
Salminen Jari Insinööritoimisto Kimmo Kaitila Oy
Salmirinne Erkki Elementti Sampo Oy
Salo Tomi Metsäteollisuus ry
Salonen Henri Akaan kaupunki
Salonen Mia Arkkitehtitoimisto Lahdelma & Mahlamäki
Salonen Seppo Nokian S-Puu Oy
Salonen Pekka Padasjoen kunta
Salonen Susanna Sweco Rakennetekniikka Oy
Sarkkinen Jani Puumesta Oy
Sarlin Olli Arkkitehdit Sarlin+Sopanen Oy
Säteri Helena Ympäristöministeriö
Saurin Marja Arkkitehtitoimisto Marja Saurin
Savolainen Saara AVARRUS Arkkitehdit Oy
Schalin Christel Espoon kaupunki rakennusvalvontakeskus
Schmidt Tuija Lujatalo Oy
Schmitz Robert White arkitekter AB
Schnnitzler Rosemarie Arkkitehtitoimisto R Schnitzler
Seghaier Karim Sweco Rakennetekniikka Oy
Seppälä Kari Arkkitehtitoimisto ARDIA
Seppälä Kari Arkkitehtitoimisto ARDIA
Seppälä Pekka Oulun rakennusvalvonta, johtaja
Seppänen Raija Arkkitehtitoimisto MARS
Sevón Jukka Paroc Oy Ab
Sievänen Markku Arkkitehtitoimisto L&M Sievänen Oy
Sievänen Liisa Arkkitehtitoimisto L&M Sievänen Oy
Sihvola Sami Sewatek Oy
Sihvonen Tomi Puumerkki Oy
Sihvonen Matti VIP
Siikaoja Erika Arkkitehdit Frondelius+Keppo+Salmenperä Oy
Siipola Janne Kesko Oyj / K-Puu
Siirala Maisa Espoon rakennuslautakunta, EKO-SAFA johtokunta
Silmujärvi Taina Arkkitehdit Davidsson Tarkela Oy
Silvast Jouni Suomen metsäkeskus
Silvennoinen Jukka Stora Enso Wood Products Oy
Silvonen Petri Lapwall Oy
Similä Timo ARRAK Arkkitehdit
Simons Tomas Pyhännän Rakennustuote Oy
Sipiläinen Matti Kuhmo Oy
Sirkiä Tuomo Sito Oy
Sirkiä Tuomo Sito Oy
Sivonen Markku Lahden kaupunki/rakennusvalvonta
Sjöberg Stefan Kjellander Sjöberg
Skogström Lotta Aalto-yliopisto, Arkkitehtuurin laitos, Esikaupunkikortteli 2020 -projekti
Sohn Anna-Maija Asemakaavoitus Kaupunkiympäristön toimiala / HKI
Soini Jari Srs Invest Oy
Solla Jaakob Arkkitehtitoimisto Konkret Oy
Solla Pertti Arkkitehtitoimisto Pertti Solla ky
Somma Kari Arkkitehti
Sonninen Seppo Insinööritoimisto s.sonninen oy
Sopanen Marja Arkkitehdit Sarlin+Sopanen Oy
Sorakuru-Ruohonen Kaisa SuunnitteluRUOHONEN
Sormunen Kaisa Arkkitehtitoimisto Perko Oy
Spankie Marjatta arkkitehti SAFA
Speigner Simon sps÷architekten zt gmbh
Springare Ella Kestopuuteollisuus
Šrůtek Zbyněk TIMBERDESIGN+
Stoll Helmut Spax International GmbH & Co. KG
Strand Johanna Arkkitehtipalvelu
Strömberg Lena SIO
Sucksdorff Susanna BoKlok / Skanska Talonrakennus Oy
Sulkava Tuire Vantaan Rakennusvalvonta
Sundholm Kaj-Thore Hartman Rauta Oy
Suninen Juha Marron Wood Oy
Suninen Martti Marron Wood Oy
Suokas Jorma Vantaan kaupunki/rakennusvalvonta
Suomalainen Kimmo Helsingin rakennusvalvonta
Suomalainen Arto Puumerkki Oy
Suominen Jari Puutuoteteollisuus ry
Suonranta Elina Asemakaavoitus, kaupunkiympäristön toimiala
Suorsa Jyri Sewatek Oy
Sutelainen Jukka US WOOD OY
Sutinen Reima Työ- ja elinkeinoministeriö
Suutari-Jääskö Maria Järvenpään kaupunkikehitys, kaavoitus ja liikenne
Suvala Jouni Raision seudun koulutuskuntayhtymä
Svarvar Kjell Svarvars Trävaruhandel
tähkälä tommi Kestopuuteollisuus
Tähtinen Jouni Sarbon Woodwise Oy
Taipale Reijo Design Time
Taipale Johanna Design Time
Takahashi Yuka Harni - Takahashi Oy
Takalainen Ensio Arkkitehtitoimisto Ensio Takalainen
Takalainen Ritva Arkkitehtitoimisto Ensio Takalainen
Takalainen Ensio Arkkitehtitoimisto Ensio Takalainen
Takanen Mark IREFIN.fi
Talonen Mari Arkkitehdit Q4 Oy
Talonen-Levula Anne Parkanon Listatehdas Oy
Tamminen Pertti Tampere / Vuores
Tanskanen Jouko Insinööritoimisto Tanskanen Oy
Tapio Teemu Kesko Oyj / K-Puu
Tarkiainen Riikka STARK
Tasa Jyrki Arkkitehdit NRT Oy
Teirikangas Aki Teri-Talot Oy
Temming Marius Arkkitehtitoimisto Perko Oy
Terho Arttu Puumesta Oy
Tervaoja Markku Liperin Höyläämö Oy
Tervo Hanna-Maija Alt Arkkitehdit Oy
Tervo Hannu Skanska Talonrakennus
Terzibanjan Zaven Inteza-Consulting
Tiainen Maija Sweco Rakennetekniikka Oy
Tiensuu Seppo Espoon kaupunki Rakennusvalvontakeskus
Tirronen Tero Punkaharjun Puutaito Oy
Tirronen Janne Punkaharjun Puutaito Oy
Tissari Jorma Tengbom Arkkitehdit Oy
Tohmola Hannu Stora Enso Veitsiluoto Oy
Toikka Juhana Ab Pen & Hammer Oy
Toivanen Hanna Arkkitehtisuunnittelu Hanna Toivanen
Toivanen Lauri Würth Oy
Toivari Pertti Uuden Ajan Mummonmökit Ay
Toivola Raimo Keski-Suomen Ely-keskus.fi
Toivonen Sari Finpro
Tolppanen Mila Aalto-yliopisto, Arkkitehtuurin laitos, Esikaupunkikortteli 2020-projekti
Tolvanen Erkki Arkkitehtitoimisto ETT
Tolvanen Tytti Kaari arkkitehdit
Toratti Tomi Puutuoteteollisuus ry
Torikka Niina Kouvola Innovation
Tortinmäki Seppo arkkitehti SAFA
Torvinen Mari Stora Enso Wood Products Oy Ltd
Töyli Sami STARK
Trebs Katri Ympäristöministeriö
Tuhkanen Juha Arkkitehtitoimisto Juha Tuhkanen Oy
Tuhkanen Jukka Helsingin Kaupunki, Kaupunkiympäristön toimiala
Tuhkanen Anitta OK Kaari
Tuhola Tuomas Opiskelija Helsingin yliopisto, puuteknologia
Tukio Arsi Peter Plan Oy
Tuokko Kalle STARK
Tuomainen Tiina Stora Enso
tuominen topi Arkkitehtitoimisto Topi Tuominen oy
Tupamäki Anne Rakennusliike Evälahti Uusimaa Oy
Turkka Marja Studio Plus Oy
Turkka Tuomo YIT Rakennus Oy
Turtiainen Juha Savonlinnan kaupunki
Turunen Eeva Arkkitehtitoimisto Perko Oy
Tyni-Kylliö Katja Turun kaupunki
Typpö Sami Stora Enso
Tyynismaa Jari Kesko Oyj / K-Puu
Uitto Tuula Puuviesti -lehti
Ukkonen Mika Arkworks Arkkitehdit Oy
Ukkonen Jani Versowood Oy
ulin iiris arkkitehtuuritoimisto ulin
Uotila Henri Puumerkki Oy
Uski Alpo Arkkitehti
Utriainen Marja arkkitehtitoimisto Marja Utriainen
Uusitalo Marjatta Rakennusvalvonta
Vaara Jukka Veljekset Vaara Oy
Vaheri Päivi Arkkitehtitoimisto A-Konsultit Oy
Vahtera Ulla Helsingin kaupunki, rakennusvalvontapalvelut
Vahtera Lasse Optiplan Oy
Vahtikari Katja Aalto-yliopisto
Vainikainen Markku Rakennustoimisto K. Tervo Oy
Vainikka Tomi Kuhmo Oy
Vainionpää Mikko Novenberg Oy
Välimäki Pauli Tampereen kaupunki
Valio Eero Versowood Oy
Vallius Sampo Arkkitehtipalvelu Oy
Valtanen Eila Kuhmon kaupunki
Valtee Markku STARK
Valtonen Kati Skanska / BoKlok
van Bolderen Willem Studio Puisto Architects Ltd
van Tulder André PES Arkkitehdit
Vänskä Ville Suunnitteluryhmä Karrak Oy
Varhimo Ilari Stora Enso Wood Products Oy Ltd
Varonen Paula Aureskosken Jalostetahdas
Vartiainen Anneli BoKlok / Skanska Talonrakennus Oy
Vartiala Timo STARK
Vauhkonen Heli Uudenmaan liitto
Veikkola Hannu Metsä Wood
Vepsäläinen Jussi Arkve Oy
Vesanen Jukka Lahden kaupunki/rakennusvalvonta
Vesanen Tero VVR WOOD OY
Vesanto Pertti Arkkitehti / hallitusammattilainen
Vesko Timo Arkkitehtitoimisto Adema Oy
Vesmanen Esa Pure Design Oy
Vihonen Piia Espoon rakennusvalvontakeskus
Vikman Tiina Christian Berner Oy
Vikström Lauri Akukon Oy
Vikström Mikael Svarvars Trävaruhandel
Vilander Juhani Puumerkki Oy
Viljakainen Mikko Puuinfo Oy
Virkkunen Pasi Puumerkki Oy
Virkola Lauri Anttinen Oiva Arkkitehdit Oy
Virtanen Otso Arkkitehtitoimisto ARK Helsinki Oy
Virtanen Heli Maaseudun Tulevaisuus
Virtanen Pasi STARK
Virtanen Olli STARK
Vitale Giovanni Rotho Blaas Srl
Voho Marko Arkkitehtitoimisto LPV Oy
Voimanen Mira Viiri-Ylinenpää Oy
Volden Bjørn Hunton Oy
von Hertzen Jorma arkk.tsto Arktios konsultit
von Martens Johannes martens arkitekter
Vuokila Petri Rakennusvarma Oy
Wahlbom Sirpa Arkkitehtisuunnittelu Arkilla Oy
Wahlman Kari STARK
Wallenius Kaarlo J Arkkitehtitoimisto Kaarlo Wallenius
Wallenius Pekka Vantaan kaupunki
Weckman Markku Kaupunginvaltuutettu Vantaa
Welling Timo Arkkitehtitoimisto LPV Jyväskylä Oy
Welling Tommi STARK
Westerholm Jens Nykarleby Ekopaint
Westerlund Antti Arkkitehdit Davidsson Tarkela Oy
Westerlund Anders Ingenjörsbyrå Anders Westerlund Oy Ab
Widgren Pasi Arkkitehtipalvelu Oy
wiikinkoski meri AOR Arkkitehdit
Yläoutinen Raimo Helsingin kaupunki / Kaupunkiympäristö
Yli-Koski Rainer Sweco Rakennetekniikka Oy
Yli-Suvanto Toni Arkkitehtitoimisto Toni Yli-Suvanto Oy
Yliaho Tanya alt Arkkitehdit Oy
Ylinen Sauli Elementti Sampo Oy
Ylinenpää Tuula Arkkitehti- ja sisustussuunnittelutoimisto Viiri-Ylinenpää Oy
Ylitalo Ville STARK
Ylönen Lyydia Kokoomuksen eduskuntaryhmä
Yrjö-Koskinen Mariia Hongisto Oy
Yrjölä Ilpo UPM Timber