You are here

Ilmoittautuneet

Tällä listalla voi selata Puupäivään ilmoittautuneita, jotka ovat antaneet luvan nimen julkaisuun sivustolla.

Ilmoittautuneita yhteensä tähän mennessä: 0 kpl.

Nimi Yritys/yhteisö
Aalto Petri STARK
Ahlqvist Bo Ab Påras Oy
Aho Markku Asumisen rahoitus- ja kehittämiskeskus (ARA)
Aho Tapio Ramboll Finland Oy
Ahokanto Keimo RKM Group Oy
Ahola Johanna Turvallisuus- ja kemikaalivirasto,Tukes
Ahoranta Tytti Digipolis Oy
Ahvenainen Hertta Vantaan kaupunki / Kaupunkisuunnittelu
Ailio Maria Arkkitehtitoimisto Maria Ailio
Airaksela Mika Rakennusliike Reponen Oy
Aizpuru Mikel Kaupunkisuunnittelu, Vantaan kaupunki
Alanen Harri YIT Rakennus Oy
Alasentie Sasu UKI Arkkitehdit Oy
Ångerman Johan Arkitekttjänst Johan Ångerman
Annila Ville Ab pen&Hammer Oy
Antinoja Marko E.T. Listat Oy
Anttila Tapio Tapio Anttila Design
Auersalo Pentti arkkitehti SAFA
Aula Pirkka Pohjois-Karjalan maakuntaliitto
Berg Petrus Puumerkki Oy
Bergroth Päivi Studio Bergroth Oy
Björman Jussi Metsä Wood
Björn Kari Teak Teknologiakeskus Oy
Blumer Samuel sblumer ZT GmbH
Brandt Tuija Puumerkki Oy
Brännäs Kjell Maa- ja metsätalousministeriö
Byggmästar Johan Ab PÅRAS Oy
Byman Kurt Espoo
Drotar Kimmo Asumisen rahoitus- ja kehittämiskeskus ARA
ekholm vesa arkk.tsto. v.ekholm & a. syrjänen oy
Elovaara Ari Koskisen Oy, Sahateollisuus
Eteläniemi Evis Linja arkkitehdit oy
Franke Carolin arkkitehtuuri- ja muotoilutoimisto Talli oy
Gröhn Harri Kuhmon AA-Puu Oy
Gröhn Hannu Kuhmon AA-Puu Oy
Gröndahl Janne Varsinais-Suomen ELY-keskus
Haapio Junnu Settle Oy
Hakanen Juha Kaupunkiympäristö
Häkkinen Tarja Teknologian Tutkimuskeskus VTT Oy
Häkli Seppo Arkkitehtitoimidto Häkli
Häkli Leena Arkkitehtitoimisto Häkli
Hakonen Markku Helsinki
Halinen Ilkka Arkkitehtisuunnittelu Ilkka Halinen
Halinen Kimmo Kesko Oyj / K-Puu
Halme Teemu AOA Oy
Halme Anu Arkkitehtitoimisto Freese Oy
Hämäläinen Minna Arkkitehtipalvelu Oy
Hämäläinen Matti Versowood Oy
Harni Pekka Harni - Takahashi Oy
Harris Trevor arkkitehtitoimisto Harris-Kjisik
Hasu Eija Vantaan kaupunki, kaupunkisuunnittelu
Hautala Matti Puumerkki Oy
Hautamäki Liisa E.T. Listat Oy
Hedman Markku Arkkitehdit a-live Osuuskunta
Heikkilä Ilkka Riga Wood Finland Oy
Heikkinen Pekka Aalto-yliopisto
Heikkonen Heikki Talotekniikka-lehti
Heimala Markus Kesko Oyj / K-Puu
Heino Tommy Sarokas oy
Heino Kyösti Turun kaupunki/ Rakennusvalvonta
Heino Petri Ympäristöministeriö
Heiskala Mikko STARK
Heiskanen Risto Hattulan Puu Oy
Helaakoski Lasse Rakennuskartio Oy
Helavirta Juha Pyhännän Rakennustuote Oy
Helenius Antti Sweco rakennetekniikka
Helminen Lauri Insinööritoimisto Tasoplan Oy
Hemminki Ilkka Sewatek Oy
Henriksen Jesper Burnblock ApS
Hieta Timo Asumisen rahoitus- ja kehittämiskeskus (ARA)
Hiltunen Katri Kuopion kaupunki
Hirvonen Sirpa Insinööritoimisto Tanskanen Oy
Hohti Risto STARK
Holmqvist Jessica Helsingin kaupunki / Kaupunkiympäristö
Holohan Sigrid Siku Architecture Oy
Holttinen Maarit Arkkitehtuuritoimisto Maarit ja Aarni Holttinen
Hormia Mikko Arkkitehtoimisto Hormia Oy
Hornamo Pekka Arkkit.tsto Pekka Hornamo Ky
Hughes Mark Aalto-yliopisto
Huikari Timo Keitele Timber Oy
Huomolin Hannu Heka-Malmi Oy
Huovinen Anu Metsä Wood
Huttunen Suvi Helsingin kaupunki, Asemakaavoituspalvelu
Huttunen Yrjö Teak Oy
Huurinainen Esa Helsingin Kaupunki, Kaupunkiympäristön toimiala
Huvila Pirjo VR-Yhtymä Oy
Hyötylä Ari Pyhännän Rakennustuote Oy
Hyvärilä Jussi Helsingin kaupunki, Asuntotuotanto
Hyyryläinen Veli Elementit-E Oy
Iittiläinen Hilppa Puuinfo Oy
Iivonen Arto Pintos Oy
Impola Mirja Rakennusvalvontaviranomainen Helsinki
Islander Anu Metsäteollisuus ry
Isotupa Maria Helsingin kaupunki
Jaakonsaari Jarno Pintos Oy
Janatuinen Aila Puutuoteteollisuus ry
Jantunen Jarmo Helsingin Kaupunki, Kaupunkiympäristön toimiala
Jantunen Jorma ympäristäministeriö
Jaskari Petri Kuhmon AA-Puu Oy
Jaskari Aki Nerkoon Höyläämö Oy
Jaskari Joonas Nerkoon Höyläämö Oy
Johansson Emma Studio Puisto
Jokela Esko Hyvinkään Puutavara Oy
Juhola Virva Metsä Wood
Junes Jani Rakennuskartio Oy
Juntunen Jarmo Rkl Halonen Oy
Jussila Aarne Rakennustutkimus RTS Oy
Kaikkonen Timo STARK
KAIRAMO MAIJA SAFA
Kantola Olli HASA
Karell Kristian Arkkitehdit D4 Oy
Karell Jaana Suunnittelija
Karjalainen Markku Tampereen teknillinen yliopisto
Karsikas Antti alt Arkkitehdit Oy
Karttunen Sami Puumerkki Oy
Karvinen Päivi Huvikummun viesti
Kaskinen Petri Vehmaan PK-Puu oy
Kastinen Esa Puumerkki Oy
Kauppinen Marjut Arkval Taite Oy
Kautto Kimmo Arkkitehtitoimisto LPV Jyväskylä Oy
Kemppainen Kari METSÄ WOOD
Keronen Jaakko Puumerkki Oy
Kiiski Juhani Puumerkki Oy
Kiiskinen Tapani Kuhmon kaupunki
Kilkki Tuomas STARK
Kilpinen Pia Helsingin kaupunki
Kinnunen Tomi Kuhmon AA-Puu Oy
Kiuru Hannu Projektinsto Ky
Kivelä Antti-Matti Luvian Saha Oy
Kiviharju Petri Puumerkki Oy
Kivinen Tapani Ark.tso Kivinen
Koivisto Jari Renotech Oy
Koivula Jukka Arkkitehttitoimisto Jukka Koivula
Kolehmainen Maija-Liisa ARA
Kontkanen Jouni STARK
Konttila Jere Insinööritoimisto Tasoplan Oy
Konttila Mauri Pyhännän Rakennustuote Oy (PRT)
Kontto Henry Hakulan Puu oy
Korhonen Riku A-Kruunu Oy
Korhonen Anne Rakennuslehti
Korpi Ilkka Helsingin kaupunki/ Aluerakentaminen
Korppi Jari Akzo Nobel Finland Oy
Koskenniemi Tomi Versowood Oy
Koskinen Tuomas Inlook Group
Koskivaara Noora Vantaan kaupunki/kaupunkisuunnittelu
Kouvonen Seppo STARK
Köymäri Mira Vuorelma Arkkitehdit Oy
Krüger Oliver SWG Schraubenwerk Gaisbach GmbH
Kuisma Juha Tietokirjailija, toimittaja
Kuittinen Matti Ympäristöministeriö
Kujala Antero Konepuristin Oy
Kuokkanen Mia Helsingin kaupunki
Kuusisto Päivi Arkkitehti mallinnus ARKKI
Kuutti Anu Helsingin kaupunki
Kyläkallio Tuukka Metsä Wood
Laakko Ismo Versowood Oy
Laakso Ville Puumerkki Oy
Laamanen Jukka ArkVisio Oy
Laamanen Jaakko Ko-Rak Palvelut Oy
Lahtela Tero Puuinfo Oy / Insinööritoimisto Lahtela Oy
Lahti Janne Japa-Rakenne Oy
Lahti Pekka yksityinen arkkitehti
Lahtinen Riku Nicewood Oy
Lähtinen Katja Vaasan yliopisto
Laiho Jari design studio WHO ARE YOU oy
LAINE PEKKA PYHÄNNÄN RAKENNUSTUOTE OY / PRT-PRO
Laine Juliana Sweco Rakennetekniikka Oy
Lainejoki Jarmo Helsingin kaupunki / Kaupunkiympäristö
Laininen Jenni Dasos Capital Oy
Laitala Pasi Espoon kaupunki
Lakua Laura Turvallisuus- ja kemikaalivirasto TUKES
Lallo Jukka Helsingin kaupunki / Rakennuttaminen
Lamminparras Pertti UPM Plywood Oy
Lampela Elina Viestilehdet Oy / Aarre-lehti
Lampilahti Kari Helsingin kaupunki Kaupunkiympäristön toimiala
Långvik Merja Skanska Talonrakennus Oy
Länsiluoto Jaakko Sweco Rakennetekniikka
Lappalainen Seppo STUDIO OY ARKKITEHDIT
Lappalainen Leena STUDIO OY ARKKITEHDIT
Lappalainen Sirpa Taloteema Sirpa Lappalainen
Lappalainen Ritva Tuusulan kunta / Tilakeskus
Laru-Varis Raija Laru-Varis
Lauriala Saija Rakennusliike Lehto oy
le Roux Simon Ympäristöministeriö
Lehtinen Markku Helsingin kaupunki rakennusvalvonta
Lehtiniemi Hanna Helsingin kaupunki Rakennetun omaisuuden hallinta Palvelutilaverkkoyksikkö
Lehto Jari Pohjois-Pohjanmaan elinkeino-, liikenne- ja ympäristökeskus
Leinonen Mika Puumerkki Oy
Leppä Jari Maa- ja metsätalousministeriö
Leppäkoski Antti Sarokas oy
Levanto Risto Helsingin kaupunki, rakennusvalvonta
Lindegren Leif Arkkitehdit a-live
Lindell Harri Alfa-tv
Lindgren Tommy Aalto-yliopisto
Lindqvist Maria Sweco Rakennetekniikka Oy
Lindstedt Marko JPJ-Wood Oy
Loijas Esa STARK
Lokka Seppo Hartman Rauta Oy
Lopez Gallardo Carlos Sweco Architects
Loukkaanhuhta Ulla Helsingin kaupunki, kaupunginkanslia, aluerakentaminen
Luntta Jarkko Pyhännän Rakennustuote Oy
Luoma Hanna Puumiesten Liitto/Puumies-lehti
Luukko Raine E.T. Listat Oy
Lygren Ole Mathias Hunton Oy
lyytinen jarkko sipoo
mahlberg niklas ARKKITEHTITOIMISTO ALA
mäki pasi Metsä Wood
Mäkinen Pasi Esppon kaupunki / Kaupunkisuunnittelukeskus
Mäkiniemi Tuula Harris-Kjisik Oy
Mäkitalo Mikko Mäkitalo Oy suunnittelutoimisto
Mänttäri Jari Espoon kaupunki, Tilapalvelut
Markova Pekka Puumerkki Oy
Masso Oona Arkkitehtitoimisto Oona Masso
Matikainen Antti Timber Bros Oy
Matinolli Heikki Versowood Oy
Matomaa Timo Kauniaisten kaupunki
Mattila Jaana E.T. Listat Oy
Mehik Ulla HUS-Kiinteistöt Oy
Merivuori Kai Sahateollisuus ry
Metsärinne Pyry Luvian Saha Oy
Meyer Tatiana Koskisen Oy
Mietola Heikki STARK
Miettinen Kati Arkkitehtitoimisto Suominen Oy
Miilumäki Noora Helsingin yliopisto
Mikkola Esko KK-Palokonsultti Oy
Mikola Eija Espoon rakennusvalvontakeskus
Modeen Elina Arkkitehtitoimisto Konkret Oy
Mönkkönen Juha Puumerkki Oy
Multala Jorma ARCWELL OY
Murtola Kati Arkkitehtuuri- ja muotoilutoimisto Talli Oy
Myller Veikko Neste Jacobs Oy
Myllylä Pekka ProAgria Lappi Ry
Nakamura Tomoyo Lahdelma & Mahlamäki Architects
Niemeläinen Aleksi Woodberg Oy
Niemi Hannu Nerkoon Höyläämö Oy
Niemi Raimo Riihimäen kaupunki/Rakennusvalvontayksikkö
Nieminen Antero Insinööritoimisto Tasoplan Oy
Nieminen Juha NesteJacobs Oy
Niemistö Matti Kesko Oyj / K-Puu
Niittymäki Mikko Insinööritoimisto Tasoplan Oy
Niva Seppo Kaupunkisuunnittelu, Vantaan kaupunki
Nokelainen Tero Sweco Rakennetekniikka
Nore Kristine Norwegian Institute of Wood Technology
Norojärvi Kimmo Sepa Oy
Nousiainen Mauno Arkkitehti, SAFA
nummisto eeva rakennusvalvonta
Nupponen Seppo Rakennusvarma Oy
nurminen kari Inlook Oy
Nyberg Peter Pintos Oy
Nykänen Tiina Stora Enso
Ojala Jorma Stora Enso Wood Products Oy Ltd
Ojanen Juha Rakennustarkastaja.fi
Ojanlatva Esa ARC-VIVA Oy arkkitehtitoimisto
Okker Jan Hartman Rauta Oy
Ollikainen Ahto Teema-arkkitehdit Oy
Ollila Niko Linja Arkkitehdit Oy
Orjala Ismo STARK
Österberg Monika Aalto-yliopisto
Outinen Tapio Puutoimi Tapio Outinen Oy
Pääkkönen Panu Pyhännän Rakennustuote Oy
Paananen Jari Keitele Timber Oy
Pahkala Tero STARK
Päiväniemi Harri STARK
Pajakkala Pekka Forecon Oy
Pajakkala Pekka Forecon Oy
Paju-Kivinen Leena Kaakko-SAFA
Pajunen Sami TTY
Panu Anne-Marjo Arkkitehtuuritoimisto A-M Panu
Pellinen Kirsi Puuinfo Oy
Peltonen Markus Rakennusliike Lujatalo Oy
Pennanen Päivi Arkkitehtitoimisto Topi Tuominen Oy
Penttinen Sirpa STARK
Pere Samu Pintos Oy
Petäjä Leena Arkkitehtitoimisto Petäjä Oy
Petteri Erling Helsingin kaupunki / Kaupunkiympäristön toimiala / Maankäyttö ja kaupunkirakenne / Asemakaavapalvelut
Pihlajaniemi Janne Oulun yliopisto
Pihlava Seppo Pintopuu Oy
Piironen Esa Arkkitehtitoimisto Esa Piironen Oy
piironen janne mäntsälän rakennusvalvonta/maankäyttöpalvelut
Pinola Leena Konepuristin Oy
PIRHONEN EEVA Helsingin kaupunkiympäristö/Asemakaavoitus
Pitkänen Sirpa Osmo Color / Sarbon Woodwise Oy
Pohjanpelto Matti Arkkitehtitoimisto Pohjanpelto & Co Ky
Pohjanpelto Marja Arkkitehtitoimisto Pohjanpelto & Co Ky
Poutanen Tuomo Tampereen teknillinen yliopisto
Poutvaara Taneli Suunnittelutoimisto Poutvaara
Prami Ulla Alvar Aalto-Säätiö
Pulkkinen Lassi Pohjois-Savon Ely-keskus
Pulli Katri arkkitehtitoimisto Meri oy
Puosi Unto Luvian Saha Oy
pursiainen marko Veljekset Vaara Oy
Puttonen Petri Puumies-lehti, Puumiesten Liitto ry
Puustinen Anu Avanto Arkkitehdit
Raimoranta Kari Arkkitehdit NRT Oy
Rajamaa Matti Arkkitehtitoimisto Hannu Jaakkola Oy
Ranne Markku Avario Oy
Ranta-Eskola Anne arkkitehtitoimisto arcare oy
Rantakari Mervi A-lehdet/asuminen
Rantanen Melina Arkkitehtuuritoimisto Kouvo & Partanen
Rapp Jouko Srs Invest Oy
Räsänen Timo Puumerkki Oy
Rasmus Taneli Sysmän kunta
Rautio Pasi E.T. Listat Oy
Rautio Pasi Oy TuloksenTuplausToimisto Ab
Reijonen Pekka Paroc Group Oy
Reijonen Eero Rakennustoimisto Eero Reijonen Oy
Reponen Tiina Espoon rakennusvalvontakeskus
Rinnemaa Ritvaliisa Asumisen rahoitus- ja kehittämiskeskus (ARA)
Ripatti Arto STARK
Rissanen Henri Inlook oy
Rissanen Jari STARK
Rodriguez Marco Aalto Yliopisto
Roine Paula arkkitehti
Romppainen Seppo Puutuoteteollisuus ry
Rönkä Riku Anttinen Oiva Arkkitehdit Oy
Rönkä Katri Arkkitehtitoimisto Lahdelma & Mahlamäki Oy
Roponen Minna WSP Finland Oy
Ropponen Jari KESKO rakentaminen ja talotekniikka
ROSCHIER Sue ARK&SISARK SUE ROSCHIER OY
Rosqvist Akseli Pyhännän Rakennustuote Oy
Rosti Mikko KESKO rakentaminen ja talotekniikka
Rousu Henni Metsä Wood
Routto Kaisa Espoon kaupunki / Rakennusvalvontakeskus
Rytkönen Arto STARK
Røtvoll Tronn SECURO AS /Renotech Oy
Saarelainen Tapio Arkkitehtiryhmä A6 Oy
Saari Ilkka Espoon Asunnot Oy
Sabelström Pia Arkkitehtitoimisto Sabelström Arkitektkontor Oy
Salmelainen Virpi Versowood Oy
Salmi Kustaa Arkkitehti SAFA
Salo Tomi Metsäteollisuus ry
Salonen Henri Akaan kaupunki
Salonen Pekka Padasjoen kunta
Säteri Helena Ympäristöministeriö
Saurin Marja Arkkitehtitoimisto Marja Saurin
Schalin Christel Espoon kaupunki rakennusvalvontakeskus
Schmidt Tuija Lujatalo Oy
Schnnitzler Rosemarie Arkkitehtitoimisto R Schnitzler
Seppälä Kari Arkkitehtitoimisto ARDIA
Seppälä Kari Arkkitehtitoimisto ARDIA
Seppälä Pekka Oulun rakennusvalvonta, johtaja
Seppänen Raija Arkkitehtitoimisto MARS
Sevón Jukka Paroc Oy Ab
Sihvola Sami Sewatek Oy
Sihvonen Tomi Puumerkki Oy
Siipola Janne Kesko Oyj / K-Puu
Simons Tomas Pyhännän Rakennustuote Oy
Sipiläinen Matti Kuhmo Oy
Sirkiä Tuomo Sito Oy
Sohn Anna-Maija Asemakaavoitus Kaupunkiympäristön toimiala / HKI
Soini Jari Srs Invest Oy
Solla Pertti Arkkitehtitoimisto Pertti Solla ky
Somma Kari Arkkitehti
Sopanen Marja Arkkitehdit Sarlin+Sopanen Oy
Sorakuru-Ruohonen Kaisa SuunnitteluRUOHONEN
Speigner Simon sps÷architekten zt gmbh
Šrůtek Zbyněk TIMBERDESIGN+
Sulkava Tuire Vantaan Rakennusvalvonta
Sundholm Kaj-Thore Hartman Rauta Oy
Suomalainen Arto Puumerkki Oy
Suominen Jari Puutuoteteollisuus ry
Suonranta Elina Asemakaavoitus, kaupunkiympäristön toimiala
Suorsa Jyri Sewatek Oy
Tähtinen Jouni Sarbon Woodwise Oy
Taipale Reijo Design Time
Taipale Johanna Design Time
Takahashi Yuka Harni - Takahashi Oy
Takalainen Ensio Arkkitehtitoimisto Ensio Takalainen
Takalainen Ritva Arkkitehtitoimisto Ensio Takalainen
Takalainen Ensio Arkkitehtitoimisto Ensio Takalainen
Takanen Mark IREFIN.fi
Talonen Mari Arkkitehdit Q4 Oy
Tamminen Pertti Tampere / Vuores
Tanskanen Jouko Insinööritoimisto Tanskanen Oy
Tapio Teemu Kesko Oyj / K-Puu
Tarkiainen Riikka STARK
Tasa Jyrki Arkkitehdit NRT Oy
Terzibanjan Zaven Inteza-Consulting
Tiainen Maija Sweco Rakennetekniikka Oy
Tissari Jorma Tengbom Arkkitehdit Oy
Tohmola Hannu Stora Enso Veitsiluoto Oy
Toikka Juhana Ab Pen & Hammer Oy
Toivanen Lauri Würth Oy
Toivari Pertti Uuden Ajan Mummonmökit Ay
Töyli Sami STARK
Tuhkanen Juha Arkkitehtitoimisto Juha Tuhkanen Oy
Tuhkanen Jukka Helsingin Kaupunki, Kaupunkiympäristön toimiala
Tuokko Kalle STARK
tuominen topi Arkkitehtitoimisto Topi Tuominen oy
Typpö Sami Stora Enso
Tyynismaa Jari Kesko Oyj / K-Puu
Uitto Tuula Puuviesti -lehti
Ukkonen Mika Arkworks Arkkitehdit Oy
Ukkonen Jani Versowood Oy
Uski Alpo Arkkitehti
Vahtikari Katja Aalto-yliopisto
Vainikka Tomi Kuhmo Oy
Välimäki Pauli Tampereen kaupunki
Valio Eero Versowood Oy
Vallius Sampo Arkkitehtipalvelu Oy
Valtanen Eila Kuhmon kaupunki
Valtee Markku STARK
Valtonen Kati Skanska / BoKlok
Varhimo Ilari Stora Enso Wood Products Oy Ltd
Vartiainen Anneli BoKlok / Skanska Talonrakennus Oy
Vartiala Timo STARK
Vauhkonen Heli Uudenmaan liitto
Veikkola Hannu Metsä Wood
Vesanto Pertti Arkkitehti / hallitusammattilainen
Viherkorpi Pentti Rakennuspalvelu Pentti Viherkorpi T:mi
Vihonen Piia Espoon rakennusvalvontakeskus
Vilander Juhani Puumerkki Oy
Viljakainen Mikko Puuinfo Oy
Virkkunen Pasi Puumerkki Oy
von Martens Johannes martens arkitekter
Vulkko Juha Kotkan kaupunki / Rakennusvalvonta
Vuokila Petri Rakennusvarma Oy
Wahlbom Sirpa Arkkitehtisuunnittelu Arkilla Oy
Wahlman Kari STARK
Wallenius Pekka Vantaan kaupunki
Weckman Markku Kaupunginvaltuutettu Vantaa
Welling Timo Arkkitehtitoimisto LPV Jyväskylä Oy
Welling Tommi STARK
Yläoutinen Raimo Helsingin kaupunki / Kaupunkiympäristö
Ylitalo Ville STARK
Yrjölä Ilpo UPM Timber